0

Mitura Academy wspiera młodych piłkarzy z Legionowa

pilka_nozna-300x200 Mitura Academy wspiera młodych piłkarzy z LegionowaPodczas wigilii organizowanej corocznie w kawiarni Cafe Bilard Wrzos w Legionowie, 16 grudnia br., drużyna piłkarska KS Legionovia, rocznik 2005, została mile zaskoczona. Co prawda, na uroczystości nie pojawił się osobiście Święty Mikołaj, ale osoby, które godnie go reprezentowały. Niespodziankę w postaci strojów i akcesoriów sportowych wręczył młodym piłkarzom, wraz z kierownikiem drużyny i trenerami, Adam Mitura, właściciel firmy Mitura Academy, która te wyjątkowe prezenty podarowała.

Obdarowywanie bliskich w okresie świątecznym to piękna tradycja. Większość ludzi uwielbia kupować prezenty, gdyż mają one szczególną moc wywołują uśmiech na twarzy drugiej osoby, zwłaszcza gdy okazują się odzwierciedleniem najskrytszych marzeń. Tak było 16 grudnia br. w Legionowie radość na twarzach trudno było ukryć drużynie piłkarskiej. Dzieci otrzymały bowiem specjalnie dla nich zaprojektowane stroje i akcesoria sportowe od firmy Mitura Academy. Znakomicie znam drużynę KS Legionovia. Przychodząc z na ich treningi i kibicując w trakcie rozgrywek, niejednokrotnie widziałem w oczach młodych piłkarzy zespołu ogromną determinację, pracowitość i wolę walki. Dlatego postanowiliśmy docenić ich, jak i prowadzący tych młodych zawodników skład trenerski, podarowując nowe, profesjonalne stroje w tym szczególnym czasie, aby mogli bez żadnych przeszkód rozwijać się sportowo i godnie reprezentować klub w zawodach tłumaczy Adam Mitura, właściciel firmy Mitura Academy, uznany konsultant specjalizujący się w realizacji zamkniętych projektów doradczych, dedykowanych skutecznemu rozwiązywaniu problemów ze sprzedażą czy obsługą klientów.

Firma Mitura Academy stara się czynnie działać na rzecz społeczności lokalnej. Prowadzi biznes w sposób odpowiedzialny, uwzględniając potrzeby swojego otoczenia. Za misję postawiła sobie m.in. wspieranie w procesie rozwoju osobistego utalentowanych dzieci i młodzieży. To od nich zależy bowiem przyszłość Polski.

źródło: http://www.publikuj.org/44051

adminka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *