Miasteczko plażowe powraca do Świnoujścia

miasteczko_plazowe-300x184 Miasteczko plażowe powraca do Świnoujścia
Przez całe wakacje w Świnoujściu tradycyjnie działać będzie miasteczko plażowe Polskiej Grupy Uzdrowisk i Staropolanki. Miasteczko to specjalna strefa na głównej plaży przeznaczona do wypoczynku i sportu, gdzie można nie tylko rozłożyć się na leżaku lub poduchach, ale też dołączyć do szkoły windsurfingu i kitesurfingu Kitejunkies.
Już 1 lipca 2016 r. Polska Grupa Uzdrowisk razem ze Staropolanką otworzą w Świnoujściu specjalną strefę plażową z leżakami, parawanami, poduchami i parasolami oraz szkółką Kitejunkies.

Działająca już piąty sezon szkółka pozwala wejść w świat sportów wodnych w fajnej, wakacyjnej atmosferze. Zajęcia z windsurfingu i kitesurfingu dostępne są dla każdego, nawet dla najmłodszych, którzy mogą trenować w specjalnym Surfprzedszkolu. Zaś doświadczona kadra trenerów, w połączeniu z wyjątkowym klimatem Świnoujścia równym wiatrem i najcieplejszą wodę w całym Bałtyku, daje szybkie efekty w nauce i dużo dobrej zabawy.
W obrandowanym miasteczku plażowym PGU i Staropolanki na głównej plaży w Świnoujściu można również zdobyć informacje o najciekawszych zabiegach i obiektach w Polskiej Grupie Uzdrowisk. Dodatkowo, w każdy piątek w strefie odbywają się imprezy muzyczne w wakacyjnym, surferskim klimacie.
Atrakcje będą dostępne przez całe lato, aż do 15 września br.
Zapraszamy do miasteczka plażowego oraz na stronę szkoły Kitejunkies: www.kitejunkies.pl.

źródło: PGU

logotyp-PGU-300x132 Miasteczko plażowe powraca do Świnoujścia
logo_staropolanka-300x142 Miasteczko plażowe powraca do Świnoujścia